Котлові риштування

На об'єктах промисловості, де розташовані парові котли, на теплоелектростанціях, в котельних, в цехах металургійного виробництва та на інших підприємствах для виконання ремонту, обмурівки, очищення, реконструкції та обслуговування котлів доцільно використовувати котлові риштування ТВР-1.

Типові вузли риштувань можна використовувати в якості базової основи для риштувань або підмостків нетипової конфігурації, які зводяться всередині або зовні котельної топки.

Конструкція і спосіб кріплення

Котлові будівельні риштування збирають із стандартних вузлів - сходів, ригелів, бортів, настилів, стійок, фіксаторів при використанні штирьовий системи з'єднання. Завдяки простій безрезьбової конструкції монтаж проводиться досить швидко, від персоналу не потрібна кваліфікація спеціального рівня. Важкі сталеві вузли надійно з'єднуються в одну конструкцію, масивну і стійку, яка не прогинається під впливом важких предметів. Велика вага котлових риштувань і наявність широких основ обумовлює високу стабільність ТВР-1. Змонтовану конструкцію кріплять до внутрішніх стінок котла, щоб не допустити хитання під час роботи персоналу.

Монтаж всередині котлів

При монтажі котлових риштувань всередині топки, де дно може бути похилим, конструкцію встановлюють на черевиках, якщо кут нахилу пода менше 15 градусів або є рівна підлога. Можливий варіант монтажу ТВР-1 на фермах, якщо дно котла виконано з великим кутом нахилу 15-50 градусів або монтаж ведеться в топках з холодними воронками.

Проста і надійна конструкція стоєчних риштувань затребувана на промислових об'єктах, де планується проведення ремонту, обслуговування, чищення або обмурівки котлів, домен, топок, турбін та іншого великого устаткування. У нас на сайті Ви можете котлові риштування купити від виробника, за розумною ціною.

Товар під замовлення
Фільтри товарів
Ціна

грн.  –  грн.

  • 1грн.
  • 1грн.
Країна-виробник