Рамні риштування EURO

Рамні риштування EURO - це будівельні металеві конструкції для доступу на висоту, які виготовляються з настилом шириною 0,75 м, що відповідає сітці риштувань, які використовуються в Європі. Для даного типу риштувань, у порівнянні з будівельним риштуваннями серії STANDART, характерним є вузькіший помост - 0,75 м проти 1,0 м. Це дозволяє встановлювати риштування вздовж фасадів будівель, коли ширина тротуару невелика або доводиться працювати в обмеженому просторі. Така конструкція займає меншу площу, що актуально для великих міст, вузьких вулиць, невеликих проходів.

Монтаж риштувань проводиться без застосування інструментів і кріпильних деталей, що важливо при складанні високих конструкцій (виключається падіння з висоти інструменту або запчастини). Рамні риштування EURO можна зводити в висоту до 40 м (для приміщень зі стандартною висотою стелі це, приблизно, рівень 14-го поверху).

Комплектуючі для рамних риштувань

Основними вузлами риштувань рамного типу EURO є:

  • рама,
  • драбина,
  • домкрат,
  • поперечка,
  • опора,
  • настил,
  • горизонталь,
  • діагональ.

Рами кріпляться між собою за допомогою з'єднання «труба в трубу», яке показало себе як простий і надійний метод складання конструкцій. Настил встановлюється на рами за допомогою гаків. Діагональні та горизонтальні стяжки, що скріплюють сітку риштувань, фіксуються за допомогою прапорцевих замків.

Риштування рамного типу виготовляються зі сталевої труби діаметром 42 мм з товщиною стінки 2 мм. Поверхня сталевих вузлів фарбується для захисту від корозії. Настил виготовляється з деревини. Такий матеріал оптимальний за рахунок антиковзких властивостей, ваги і міцності.

Вантажопідйомність рамних риштувань становить 200 кг/кв.м, що дає можливість конструкції витримувати вагу працюючого персоналу, застосовуваних інструментів і матеріалів.

Ви можете вигідно купити рамні риштування EURO, замовивши їх напряму у виробника VIRASTAR на нашому сайті. Українська компанія VIRASTAR багато років займається виготовленням і продажем будівельних риштувань. Висотні конструкції виробництва Вірастар можна зустріти на багатьох будмайданчиках нашої країни.

Замовляйте окремі елементи або цілі комплекти будівельних риштувань. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам оптимально підібрати риштування будівельні для Ваших робіт, зроблять безкоштовний розрахунок комплектації.

Телефонуйте або замовляйте телефонний дзвінок просто зараз!

948 грн. 878 грн.
Ви економите: 70 грн.
+
2660 грн. 2466 грн.
Ви економите: 194 грн.
+
5480 грн. 5079 грн.
Ви економите: 401 грн.
+
1799 грн. 1668 грн.
Ви економите: 131 грн.
+
783 грн. 726 грн.
Ви економите: 57 грн.
+
298 грн. 276 грн.
Ви економите: 22 грн.
+
+
3173 грн. 2941 грн.
Ви економите: 232 грн.
Товар під замовлення
Товар під замовлення
Товар під замовлення
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 276грн.
  • 5079грн.