044 364-99-88
Пн-Пт с 8:00 до 18:00
0 Ваша Кошик

Дерев'яна стрем'янка - атавізм або незамінний помічник?

19.02.2018
за Administrator №1

Ви думаєте, що все знаєте про такий банальний предмет, як дерев'яна стрем'янка? Впевнені, що прочитавши цю статтю, поглянете на неї по-новому. Стрем'янка, безумовно, незамінний помічник в кожному будинку. Особливо, коли в умовах дефіциту місця зберігання різної домашнього начиння і інших рідко використовуваних речей довіряють антресолям, навісним шафам і поличкам. Дістати щось з великої висоти, повісити штори або картину, протерти пил з вази, подарованої на весілля троюрідною тіткою - і тут Вам без стрем'янки не обійтися.

Основною відмінністю стрем'янки від драбини і її ж головною перевагою є її САМОстійність. Стрем'янці не потрібна стіна у вигляді опори.

Особливе місце в цій сім'ї займають дерев'яні стрем'янки. При згадці про них в пам'яті спливає безглузда, трохи крива, грубо збита і моторошно важка стрем'янка, збита дідусем для садових та інших господарських робіт. Залазити на неї чомусь було страшно. Стійка асоціація дерев'яної стрем'янки як з пережитком радянських часів у мене залишалася досить довгий час. Тим більше, коли з'явилися легкі й витончені, багатофункціональні, її алюмінієві сестри. Чи відповідає ця асоціація реальної дійсності, спробуємо розібратися в цій статті.

Незважаючи на ваговитість (хоча і цей факт оскаржимо, тому що є досить легкі породи дерева), сучасні дерев'яні стрем'янки мають ряд переваг. Дерев'яна стрем'янка, втім як і будь-який дерев'яний предмет, має особливу енергетику і фактуру. Стабільна і надійна - вона робить вашу роботу на висоті приємною і комфортною.

Дерев'яна стрем'янка відмінно підходить для малярних і штукатурних робіт, тому що дає можливість пересуватися по кімнаті, не злазячи з неї. Дерев'яні стрем'янки не пошкоджують поверхню, на якій стоять, і менше ковзають. Тому оптимально її використання в квартирі. До речі, для малогабаритних квартир, де кожен квадратний сантиметр на вагу золота, існує такий симбіоз функціональності і дизайну.

Також всім відомі діелектричні здатності дерев'яних стрем'янок. Тому їх так полюбляють електрики і монтажники. Ще один безперечний плюс дерев'яних стрем'янок, який ми залишили наостанок, - це їх естетична сторона. Ніяка алюмінієва або сталева стрем'янка не прикрасить так простір, як дерев'яна, не втрачаючи при цьому своєї функціональної значущості.

Якщо Ви володієте творчою жилкою або просто проявите мінімум фантазії, то знайдете багато нестандартних застосувань для дерев'яної стрем'янки. Замініть нудні стелажі, полиці і тумбочки для зберігання речей стрем'янкою, і Ваш інтер'єр заграє новими фарбами.

Стрем'янка - відмінне місце для зберігання книг. Нестандартне рішення для зберігання кухонного начиння. Якщо дозволяють розміри вашої ванної, то на стрем'янці цілком можливо зберігати рушники та інші дрібні приємності у вигляді мила і саше. Навіть за робочим столом знайдеться місце маленькій стрем'янці, на сходинках якої можна зберігати дрібні, але дуже потрібні речі, - ручки, записки, USB-флешки й інші носії інформації.

Дерев'яна стрем'янка знайде місце й у вашому передпокої. На нижніх полицях можна розмістити взуття, на верхніх - ключі, капелюхи і шийні хустки. На гак збоку можна повісити парасольку. І врешті-решт, якщо до Вас прийшло багато гостей і їм ніде розміститися, запропонуйте стрем'янку в якості посадкового місця.

В саду або на присадибній ділянці дерев'яна стрем'янка, крім свого прямого призначення робити Вас вище, також знайде своє креативне місце. Відмінна етажерка для квітів або вирощування розсади. Для зберігання інструментів та іншої корисності.

Якщо Ви пофарбувати свою стрем'янку в апельсиновий або малиновий колір, то вона стане яскравою кольоровою плямою на вашій ділянці і буде піднімати настрій не тільки вам, але і вашим сусідам. Впевнені на 100%, що ви знайдете ще безліч застосувань такій чудовій річі, як дерев'яна стрем'янка.

Дерев'яну стрем'янку Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині. Компактна, легка і недорога, вона стане незамінним помічником у Вашому домі.

Телефонуйте нашим менеджерам за телефонами:

(044) 364-99-88, (067) 215-99-88,

(050) 318-99-88, (093) 541-99-88

і вони з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть вибрати дерев'яну стрем'янку саме для Ваших потреб.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення