Фасадні люльки

Будівельні люльки

Мабуть, всі коли-небудь бачили будівельників, які проводять фасадні роботи на великій висоті, і в багатьох цей вид мимоволі викликав захоплення, адже ці люди щодня ризикують власним життям, піднімаючись так високо. В умовах сучасної забудови, проте, ризик зведений до мінімуму, адже на службу будівельникам прийшли нові, максимально безпечні підйомники - про них ми й поговоримо сьогодні.

Чим вище - тим безпечніше

Підвісними будівельними люльками прийнято називати масивні і надійні пристрої, які можуть без проблем піднімати на висоту працівників, інструменти і т.д. Швидка доставка будматеріалів для ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт виконується за рахунок простої, але ефективної системи пристрою, про яку мова піде далі. Якщо ж говорити про класифікацію фасадних колисок, то виділяють, наприклад, вантажні та вантажопасажирські типи. Також ви можете зустріти розмежування за типом конструкції. В цьому випадку, люльки поділяються на шахтні, щоглові та струнні.

Для підйому людей або вантажів на значну висоту, зовні будівлі встановлюють шахтні або щоглові конструкції, які додатково підпирають спеціальними стійками. При цьому шахтний варіант, швидше за все, викличе деякі труднощі при роботі, в зв'язку з чим щоглові люльки в Україні отримали набагато більшого поширення. Якщо ж транспортування вантажу буде проводитися на низькій висоті, то доцільніше використовувати пересувний підйомник, з щоглою, яка встановлюється на ходову частину будь-якого транспортного засобу.

Особливості конструкції і функціонування

Люльки будівельні купити - задоволення не з дешевих, та й використання багатьох моделей в побуті вкрай сумнівно. Але якщо Ви займаєтеся будівництвом постійно, то ця річ стане для Вас незамінною. Розглянемо ж пристрій даного апарату.

1. Каркас. Традиційно він виробляється з прокатних чорних металів і являє собою зварену конструкцію. Підлога також покрита рифленими металевими листами.

2. Лебідки (в кількості двох штук) розміщені на торцях каркаса. Вони, звісно ж, служать для підйому. Також на каркасі розташовуються обмежувачі висоти, уловлювачі й електрошафа.

3. Гальмо. Найчастіше в люльки будівельної фасадної їх два - колодкове і дискове. Перше спрацьовує при припиненні подачі електроенергії, друге ж включається при перевищенні максимальної вантажопідйомності люльки. На випадок аварійних ситуацій, конструкція також оснащується приводом для ручного опускання.

4. Вловлювач призначений для страховки людей і вантажів при обриві підйомного каната. Простіше кажучи, в такій ситуації люлька висне в повітрі на страхувальних тросах, а подача електрики припиняється.

5. Також в комплект входять самі канати, троси та кабелі, пульт управління кабіною і напрямні.

Як зробити вибір, і чи є альтернатива?

Будівельна люлька, купити яку Вам допоможе наш інтернет-магазин, відрізняється високою надійністю у всіх випадках - адже від цього безпосередньо залежить життя працівника, і виробники це знають. Так, деяку відмінність становитиме лише ціна будівельної люльки в залежності від «величини» конкретної фірми на ринку обладнання. Фактично ж, відмінностей між моделями майже немає, крім описаних вище.

Багатьох цікавить питання - чи є альтернатива? Відповідь проста - краще вже купити люльки підйомники, ніж задіяти інші варіанти. Так, послуги промислового альпініста вкрай обмежені. Обмеження стосується вантажопідйомності, неможливості роботи при вітрі або морозі і т.д.

Дехто каже, що риштування набагато краще, ніж фасадний підйомник люлька - це теж помилка. Риштування мають два істотні мінуси - їх довго збирати, а при складанні висота їх, як не крути, буде вельми обмеженою.

І, нарешті, ще одна альтернатива - вишка-тура також поступається нашому підйомнику, адже її висота також обмежена, а нові моделі будуть мати вартість часом і більше, ніж ціна будівельної люльки. Таким чином ми можемо бачити, що альтернативні варіанти хороші лише в певних умовах, тоді як покупка люльки виправдає себе завжди.

Огляди

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Бренд
Тип фасадної люльки
Ціна

грн.  –  грн.

  • 52грн.
  • 88248грн.
Висота підйому
Довжина люльки
Кількість пасажирів
Вантажопідйомність
Країна-виробник
Фасадні люльки - FAQ
Як оплатити за безготівковим розрахунком?
Хто виробник люльок?
На яку висоту будівлі розраховані люльки?