Аксесуари та елементи до будівельних люльок

Щоб робота фасадних люльок не переривалася ні на день, завбачливий будівельник подбає про те, щоб всі необхідні аксесуари й елементи до будівельних колисок були під рукою.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір елементів до фасадних люльок . Розглянемо деякі з них.

КОРЗИНА МОНТАЖНОЇ ЛЮЛЬКИ

Корзини будівельних люльок утворені міцними балюстрадами, торцевими боковинами і нижньої платформою, які надійно з'єднані між собою. Висока міцність конструктивних елементів забезпечить люльці довговічність у використанні.

КНОПКА «ВГОРУ/ВНИЗ»

Кнопка «Вгору/Вниз» служить для замикання електричного контуру, при цьому люлька починає свій рух уздовж фасаду. Можна встановити додаткову кнопку на виносному провідному пульті, що дозволить включати електродвигун з будь-якої точки платформи. У деяких випадках буде доцільним придбати аксесуари до будівельних люльок, (наприклад, додаткові кнопки) щоб зробити роботу зручніше і безпечніше.

ПРОТИВАГА

Система противаг необхідна для безпечної роботи фасадної люльки, звичайно вона встановлюється на даху будівлі. Завдяки великій масі противаги даний елемент характеризується компактністю. Деякі противаги оснащуються ручкою для зручності перенесення і металевою оболонкою для довговічності.

ТАЛРЕПИ

Для натягу сталевих тросів застосовуються талрепи, які є частиною конструкції консолі, яка встановлюється на даху.

КОЛОДКИ УЛОВЛЮВАЧІВ

Важливою частиною механізму екстреної зупинки є колодки уловлювача. Високоміцні металеві колодки дозволяють уловлювачу фіксувати запобіжний трос при обриві основного або при неприпустимому нахилі люльки.

Ми із задоволенням допоможемо Вам купити елементи до будівельних люльок, щоб Ваше висотне обладнання працювало надійно і максимально зручно!

Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 52грн.
  • 34596грн.
Країна-виробник