Монтажні будівельні люльки оцинковані

Оцинковані монтажні будівельні люльки є спеціальними підйомними платформами з огорожею, які використовуються для роботи на висоті. Універсальна конструкція монтажних люльок розрахована на підйом і людей, і будівельного інвентарю.

У підгрупі будівельних люльок можна виділити монтажні будівельні люльки оцинковані, виготовлені з міцної сталі, поверхня яких захищена від корозії цинкуванням. Це запобігає утворенню на елементах конструкції іржі, забезпечує тривалий ресурс служби.

Якщо Ви плануєте будівельні люльки оцинковані купити для обробки зовнішньої поверхні будівлі, то варто звернути увагу на люльки великої довжини, що дозволить обробляти значну площу за один прохід.

КОНСТРУКЦІЯ ОЦИНКОВАНОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ЛЮЛЬКИ

Оцинковані люльки оснащуються електричним двигуном, який здійснює підйом і спуск конструкції. Для зручності включення люльки можуть оснащуватися дистанційним пультом управління, при цьому проста система керування не буде викликати ускладнення у персоналу. За безпеку під час спусків і підйомів відповідають нековзка платформа і високі огорожі. Люлька кріпиться на міцних тросах, довжина яких визначає можливість роботи на більш-менш високих будівлях. Будівельні люльки можуть оснащуватися колесами для переміщення по землі, а також спеціальними роликами для руху уздовж фасаду.

ПЕРЕВАГИ РОЗБІРНОЇ КОНСТРУКЦІЇ

Найчастіше збірка люльки виконується на даху будівлі, що забезпечує збереження фасаду. Міцні несучі елементи конструкції забезпечать обладнанню довгий ресурс служби. У розібраному вигляді люлька досить зручно транспортується.

При цьому варто відзначити, що доцільно купити будівельні оцинковані люльки не тільки при ремонті фасадів будівель, але також для роботи з судами, мостами та іншими високими конструкціями.

90850 грн. 82591 грн.
Ви економите: 8259 грн.
+
97073 грн. 88248 грн.
Ви економите: 8825 грн.
+
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 82591грн.
  • 88248грн.
Країна-виробник