Монтажні будівельні люльки пофарбовані

Для підйому вантажу і робітників під час робіт на фасадах будівель успішно використовуються монтажні будівельні люльки пофарбовані. Особливістю даного висотного обладнання є фарбування сталі, з якої виготовляється люлька, з метою запобігання утворенню корозії.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ФАРБОВАНИХ МОНТАЖНИХ ЛЮЛЬОК

Будівельна люлька складається з огороженої міцної платформи, на якій під час підйому розташовуються інвентар, будівельне оснащення і персонал. На люльках передбачається електричний щит керування, з якого можна здійснювати включення і відключення електродвигуна. Для додаткової зручності може передбачатися провідний пульт Д / У. Спеціальні бічні колеса дозволяють рухатися уздовж фасаду без пошкодження поверхні, а нижні колеса потрібні для переміщення люльки по землі. Підйом і спуск здійснюються за допомогою високоміцних тросів.

Будівельні люльки пофарбовані купити за вигідними цінами можна в інтернет-магазині СТРЕМЯНКА.

ПЕРЕВАГИ БУДІВЕЛЬНИХ ФАРБОВАНИХ ЛЮЛЬОК

Шар спеціальної фарби запобігає іржі і дозволяє набагато продовжити термін роботи люльки. Проста система управління люлькою не вимагає спеціального навчання працюючого персоналу. Високоміцні сталеві елементи конструкції дають можливість витримувати великі навантаження. Нековзка поверхня настилу сприяє підвищенню безпеки.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ МОНТАЖНИХ ЛЮЛЬОК

Пофарбована будівельна люлька буде потрібна при виконанні фарбування фасаду будівлі, під час ремонту не тільки будинків і корпусів, а й судів, мостів. Тим, хто планує купити будівельні пофарбовані люльки, варто взяти до уваги, що чим більше довжина люльки, тим менше проходів потрібно зробити для обробки заданої площі.

+
+
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 70712грн.
  • 76369грн.
Країна-виробник