Найкраща стрем’янка для квартири

14.07.2021

Для жителів квартир корисно мати стрем’янку в своєму домашньому арсеналі інструментів. Іноді доводиться діставати щось з верхньої полиці шафи, міняти лампочку, знімати штори. А, може, Ви захочете розвішувати святкові прикраси або мити верхні полиці двометрового холодильника?

Незалежно від причини, стрем’янка в квартирі просто незамінна!

Більшості людей, що живуть в квартирах, стане в нагоді гарна стрем’янка. Якщо у Вас високі стелі, то знадобиться вища стрем’янка. Ось декілька найкращих варіантів стрем’янок для жителів квартир.

Невисока підставка

Тим, хто живе в квартирі з стелею до 3 м, знадобиться невисока підставка, така, як розкладна підставка Treppy KRAUSE або дерев'яна двостороння стрем’янка VIRASTAR HOBBY. Ці драбнки з двома-трьома сходинками мають невелику висоту - 40-65 см. Для стандартних квартир невеликої стрем’янки-підставки буде досить, щоб витерти пил з шафи, прибити картину, дістати щось з антресолі. Якщо у Вас немає надто високих стель з лампочками, які потрібно буде замінювати, підставка VIRASTAR Step Stool буде те, що треба!

Одностороння стрем’янка

Стрем’янка з одностороннім підйомом на 3-5 сходинок трохи вище розкладної підставки. Це гарний вибір для жителів квартир, оскільки дана модель дозволяє підніматися на висоту від півметра до 1 м і вище. Одностороння стрем’янка легко поміститься під ліжком, за шафою або на балконі. Наша рекомендація - алюмінієва стрем’янка SVELT VETTA, легка, практична, з поличкою, на яку Ви зможете покласти предмети, які тримаєте в руках.

Стрем’янка з великими сходинками

Для зручного і безпечного підйому на висоту багато хто вибирає стрем’янки з великими сходинками. З такої драбини точно не зісковзне нога, оскільки є прогумовані накладки, на велику, майже квадратну сходинку можна повністю сперти ногу. Великі сходинки має стрем’янка VIRASTAR PYRAMID HOME, яка ідеально підходить для використання в квартирі.

Стрем’янка-табурет

Дерев'яні стрем’янки-табурети виконують не тільки роль підставки для підйому на висоту, але й стільців, на яких можна сидіти, а також оригінальних елементів інтер'єру. Фотографи особливо люблять фактурні дерев'яні стрем’янки для створення оригінальних знімків.

Для вибору правильної стрем’янки визначте висоту стелі Вашої оселі. У деяких квартирах стелі високі, тому для прибирання, підвішування штор, заміни лампочок може знадобитися вища стрем’янка. Рекомендуємо Вам використовувати таблиці характеристик, в яких подані висота верхнього щабля стрем’янки, висота самої стрем’янки, робоча висота. На підставі цих даних радимо Вам робити вибір стрем’янки для квартири, а якщо залишаться питання - зателефонуйте нам! Наші кваліфіковані менеджери завжди готові допомогти Вам у виборі стрем’янки для дому!

Також Ви можете почитати статтю «Як правильно розрахувати необхідну висоту стрем’янки під зріст людини?» з нашого блогу.

Бажаємо Вам зробити вдалу покупку!

Коментарі

Купили стремянку для квартиры. Очень удобная и легкая, устойчивая. Теперь ни какие лампочки не проблема, да и шторы повесить тоже. Удобно складывается и стоит в шкафу. В магазине проконсультировали, посоветовали. Персонал знающий свой товар. Спасибо.

Отличный магазин и продавцы очень внимательно относятся к клиентам! Отличный товар стремянка для дома и офиса, очень удобная штука!

Написати відгук