Малярні валики

Під час ремонту затребуваним витратним інструментом є малярський валик. Його купують як для одноразового, так і для багаторазового застосування. Якщо Ви хочете пофарбувати стіну та плануєте зробити це за один день, то валик буде потрібний як одноразовий інструмент. Якщо для подальших робіт не передбачається використання валика, навряд чи Ви його зберігатимете. Але у разі затяжного ремонту малярський валик може бути потрібен не день і не два. У цьому випадку малярські валики слід щодня очищувати від фарби після роботи, висушувати та зберігати, щоб наступного разу продовжити фарбування інструментом, придатним для подальшого використання.

Перевага валика в тому, що він дозволяє наносити лакофарбові матеріали економніше та швидше.

Типи валиків

  • Синтекс,
  • велюр,
  • герпаінт,
  • елітаколор,
  • мікрофібра.

Малярні валики відрізняються висотою ворсу, щільністю матеріалу. Інструмент з високим ворсом підходить для нерівних, шорстких стін, з поглибленнями та виїмками. Однак, для гладкої поверхні такий валик залишатиме розводи. Тому для рівних поверхонь вибирають короткий ворс. Роботи з фарбування стелі краще проводити валиками з подовженим ворсом, щоб уникнути потоків та залишення смуг.

Синтекс – валики штучні хутряні для грубої поверхні, виготовлені з синтетичного поліакрилового матеріалу. Подовжена висота ворсу дозволяє виконати рівномірне фарбування не зовсім гладких стін, огорож або стель.

Велюр - плюшеві валики з коротким ворсом рівномірно фарбують рівні поверхні. Для остаточного оздоблення гладкої поверхні оптимальне використання велюрових валиків, які не розбризкують фарбу та залишають рівний слід.

Герпаінт – валики, виготовлені за особливою технологією Termofusion, що передбачає термічну безшовну усадку тонкого ворсу з поліакрилу на внутрішній циліндр. Для цього валика характерні відмінне поглинання та віддача лакофарбового матеріалу. Ідеальні для гладких поверхонь та з невеликою шорсткістю.

Елітаколор – малярські валики з досить довгим хутром та великою щільністю. Особливістю є легке очищення. Рекомендується застосовувати для фарб на водяній основі або з малим відсотком агресивних речовин.

Мікрофібра – валики великої щільності, що залишають за собою рівний слід. Особливістю є стійкість до хімічного розчинника. Валики з довгим ворсом добре фарбують западини та нерівності.

Як очистити валик від фарби

Валики можуть бути використані багаторазово. Щоб підготувати інструмент на наступний день, очистіть валик від лакофарбового матеріалу.

Щоб прибрати з валика фарбу на водній основі, замочіть інструмент ненадовго в теплій воді, а потім промийте під водою.

Прибрати з поверхні валика масляну фарбу допоможе розчинник, який потрібно налити в ємність і покласти валик туди. Не знімаючи ручку, покатайте валик у розчиннику, після чого його поверхня очиститься від фарби на олійній основі.

Якщо Ви працювали з акриловими фарбами і застосовували для цього інструмент з коротким ворсом, очищення слід проводити, поки фарба не застигла. Промийте валик під проточною водою, але не холодною, попередньо замочивши на 20 хв. у воді. У разі застигання акрилової фарби для очищення використовуйте ацетон, уайтспірит або бензин.

Купуйте малярські валики в інтернет-магазині STREMYANKA за найкращою вартістю!

Доставка здійснюється по всій країні, можливе самовивезення.

Телефонуйте нам чи робіть замовлення через кошик!

72 грн. 69 грн.
Ви економите: 3 грн.
+
63 грн. 60 грн.
Ви економите: 3 грн.
+
+
+
+
+
+
+
+
+
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 60грн.
  • 162грн.