Монтажні підставки від українського виробника Virastar

11.02.2021

Монтажні підставки – це нерозкладні стійкі сходи з великими сходинками. Конструкції зазвичай використовують у професійній діяльності. Широкі сходинки дозволяють довго стояти на підставці для виконання робіт.

Де застосовуються монтажні підставки?

Масивні неррозкладні підставки зручно використовувати на робочому місці:

  • на виробництві,
  • на промисловому об'єкті,
  • на складі,
  • на ринку,
  • біля стелажів,
  • у магазині.

Які конструктивні особливості монтажних підставок?

Базовою є конструкція монтажної підставки з однією або декількома сходинками, закріпленими на металевому каркасі. Сучасні виробники можуть додатково оснащувати підставки елементами для безпечного і зручного використання:

  • колесами,
  • одним або двома поручнями з боків,
  • верхнім поручнем на останньому щаблі.

Сходинки обов'язково повинні бути з протиковзким рифленням. Для специфічних умов експлуатації сходинки можуть виготовлятися гратчастими (за спецзамовленням).

Для легкого переміщення важкої монтажної підставки конструкцію додатково оснащують роликами. Платформа спирається на колеса тільки під нахилом, під час транспортування. У вертикальному положенні монтажна підставка стабільно стоїть на опорах. У робочому положенні ролики не задіюються.

Монтажні підставки Virastar, у порівнянні з моделями інших виробників, легко можуть дооснащуватися колесами, поручнями з алюмінієвого профілю з одного або з двох боків для безпечного підйому. У робочому (вертикальному) положенні колеса не торкаються підлоги і ніяк не впливають на стійкість підставки.

Види монтажних підставок за кількістю сходинок

Зазвичай монтажні підставки використовують для підйому на невелику висоту, найчастіше для стаціонарного використання, тому їх не роблять дуже високими. Число сходинок монтажних підставок VIRASTAR варіюється від 2 до 4.

Монтажні підставки по висоті бувають:

Вибір монтажної підставки слід робити, орієнтуючись на робочу висоту конструкції. Значення робочої висоти зазвичай розраховують так: до висоти останнього щабля додають 2 м (зріст людини з піднятими вгору, для роботи, руками). Робочу висоту можна побачити в таблиці характеристик, яка надається виробником. Це значення є головним при виборі монтажної підставки.

Якщо у Вас є питання щодо монтажних підставок, сміливо телефонуйте нам!

Також рекомендуємо почитати статтю «Платформи і трапи. Види та сфери застосування».

Бажаємо успіху у виборі монтажної підставки!

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук