Опорні риштування Каплок

У сучасному будівництві часто використовується спосіб зведення частин будівель і інших інженерних споруд шляхом заливання бетоном підготовлених форм. Підготовка форм для заповнення розчином проводиться із застосуванням опалубки і допоміжного будівельного обладнання. Мости, будівлі, тунелі, вузли дорожньої розв'язки будуються з горизонтальними бетонними поверхнями (перекриттями). Щоб створювати такі важкі залізобетонні поверхні горизонтальної орієнтації, використовують опалубку, яку утримують потужні рамні конструкції - опорні риштування.

Що представляють собою опорні риштування Каплок?

Це сталеві рамні каркаси, виготовлені з товстостінного профілю, здатного витримати навантаження горизонтальних перекриттів, залитих бетоном. Матеріал опорних риштувань має високу міцність, однак, щоб уникнути корозії, поверхня допоміжних будівельних конструкцій піддається фарбуванню.

Висота опорних риштувань

Риштування Каплок виготовляються з базовим блоком, висоту якого можна наростити за допомогою проміжних секцій, з кроком 1,2 м. Таким чином, висота базового блоку і однієї проміжної секції дорівнює 2,6 м. Можливо нарощування висоти до 7,4 м включно. Висота перекриттів може бути абсолютно будь-якою, і риштування Каплок «доростуть» до неї з точністю до сантиметра. Більш точне регулювання висоти можливе із застосуванням вантажних гвинтів. Використовуючи опорні риштування купити які можна у нас в інтернет-магазині, Ви зможете бетонувати перекриття на висоті від 4 м до 30 м.

Високонадійна система Каплок швидко наростає в висоту, монтаж вузлів простий, не вимагає задіяння спецінструментів. Таким чином, якщо потрібно побудувати бетонне перекриття навіть на рівні 10-го поверху, можна використовувати опорні риштування Каплок, що відрізняються великим запасом міцності і відмінно зарекомендували себе протягом багатьох років експлуатації.

У цій категорії немає товарів