Радіусна опалубка

Архітектурні форми не завжди повинні бути строгими і прямими, іноді округлені фасади неможливо замінити ніякими іншими рішеннями. І для реалізації таких проектів використовується радіусна опалубка.

Без опалубки такого типу неможливо було б будувати стадіони, басейни, громадські будівлі, резервуари та інші об'єкти непрямолінійних форми.

Завдяки зіставній конструкції, радіусна опалубка дозволяє зводити монолітні об'єкти овальної або круглої форми різного діаметру. Закруглені стіни майбутньої будівлі може звести як великий забудовник, так і приватний будівельник. Сучасна радіусна опалубка виготовляється з металу і пластика, внаслідок чого може монтуватися з залученням підйомної техніки або вручну.

На даний момент виробниками випускається радіальна опалубка різної висоти, щоб забезпечити зведення круглих стін з висотою, згідно з планом будівництва.

Яка буває радіусна опалубка?

Сучасні технології пропонують будівельникам різні типи радіальної опалубки:

  • балочно-ригельна опалубка;
  • металева радіусна опалубка;
  • пластикова опалубка.

Застосування одного з вищевказаних видів радіальної опалубки дозволяє зводити монолітні бетонні стіни з різним радіусом закруглення. У разі застосування радіальної металевої опалубки або балочно-ригельної, формоутворення відбувається із залученням фанерних щитів. Пластикова опалубка передбачає, відповідно, контакт бетонної суміші з пластикової поверхнею (міцний стабілізований поліпропілен).

При монтажі опалубки радіального типу монтаж зовнішніх щитів здійснюється з зовнішньої сторони об'єкта, а внутрішніх щитів - з внутрішньої сторони, відповідно.

Якщо у Вас заплановано зведення радіального фасаду, то для цієї мети послужить радіусна опалубка купити в києві яку не викличе ускладнень. Ми надамо Вам професійну консультацію та допоможемо в розрахунку. Телефонуйте!

Товар під замовлення
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 1грн.
  • 1грн.