Оплата

Оплату замовлень Ви можете зробити наступними способами:

Оплата готівкою  кур'єру при отриманні замовлення. Для вашої зручності Ви можете оформити замовлення в інтернет-магазині і вказати доставку кур'єром по Києву і Київській області. Розрахунок за товар проводиться з кур'єром при отриманні товару. Якщо товар, який доставив кур'єр, не підійшов Вам, необхідно буде оплатити доставку.
Зверніть увагу! Замовлення доставляються кур'єром до під'їзду. Якщо Вам необхідно підняти замовлення на Ваш поверх, погоджуйте це з менеджером при підтвердженні замовлення.

Банківський переказ — оплата готівкою в банку або банківський переказ за платіжним дорученням. Після офорленія замовлення Ви можете попросити рахунок у менеджера, який буде відправлений Вам факсом або по електронній пошті. Сплатити рахунок Ви можете в будь-якому відділенні банку.

Після надходження грошей на розрахунковий рахунок, замовлення буде відправлене зручною Вам кур'єрською службою, і менеджер відправить номер декларації по смс, електронною поштою, факсом або продиктує по телефону.
Зверніть увагу! Щоб прискорити швидкість доставки, Ви можете надати копію платіжного доручення.

visamastercardlogo 
Ви можете зробити оплату будь-якою карткою Visa або MasterCard. Досить лише вибрати цей спосіб при замовленні, ввести дані, і гроші за товар знімуться автоматично.

 

Privat24 Перерахування грошей на картку Приватбанку — перерахувати гроші можна в будь-якому відділенні банку Приватбанк або через BAS-термінали, встановлені в банках і торгових центрах. А також скориставшись системою інтернет-банкінгу Приват24.

Тут Ви можете подивитися адресу відділення Приватбанку у Вашому місті.

 

visamastercardlogo 
Paysoft.solutions - Картки Visa/MasterCard, Приват24, Liqpay

Ви можете ознайомитись з політикою конфіденційності та угодою користувача.

 

Зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення умов доставки за телефонами:
(044) 364-99-88, (050) 318-99-88, (093) 541-99-88
або по email: sales@stremyanka.ua