Опори для стільниць

Запускаючи власний бізнес-проект по відкриттю кафе чи ресторанів, або ж займаючись меблевим виробництвом (столи, барні стійки і т.д.), або в разі, якщо планується самостійне виготовлення стола для будинку або для дачі, Ви зіткнетеся з питанням - де знайти міцні і стійкі опори для стільниць?

Відповідь готовий надати наш інтернет-магазин STREMYANKA.

В даному розділі Ви знайдете сталеві опори для стільниць різної висоти. Виробник виготовляє опори, з огляду на оптимальну висоту столів, щоб було зручно сидіти дорослій людині. Тому вирішивши купити опори для стільниць в Києві - в нашому інтернет-супермаркеті, Ви не помилитеся, і отримаєте:

висока якість продукції;

надстійкі опори для столів;

довговічні комплектуючі для кухонних меблів.

Опори для столу, представлені в нашому інтернет-магазині, випускає вітчизняний виробник, який бездоганно зарекомендував себе на ринку збуту.

ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ОПОРИ ДЛЯ СТІЛЬНИЦІ?

Щоб витримати вагу стільниці з поставленими зверху предметами (посудом, товарами або іншими предметами), меблі потребують міцної і надійної опори для столу. Тому стійки виконуються здебільшого з металу (можуть бути з дерева або з бетону, якщо це передбачає проект), причому не з м'яких алюмінієвих сплавів, а зі сталі, яка характеризується досить високою міцністю.

Стійки мають дві основи - верхню і нижню. Нижня основа стоїть на підлозі, забезпечуючи стійкість столу, а до верхньої основи кріпиться стільниця, для чого передбачені технологічні отвори під кріплення.

ОПОРА ДЛЯ СТІЛЬНИЦІ - ЯКА ВИСОТА?

Ви можете замовити опору для столу будь-якої висоти. Зателефонувавши нам за телефоном, вказаним вище, Ви зможете залишити замовлення на виготовлення сталевої опори для стільниці будь-якої висоти, починаючи від 10 см і закінчуючи 2 м, якщо це необхідно для реалізації Вашого проекту.

Замовляйте у нас опори для стільниць від перевіреного українського виробника - це гарантія чесної ціни і гідної якості!

1112 грн. 1067 грн.
Ви економите: 45 грн.
Товар під замовлення
Гарантія1 рік
1308 грн. 1255 грн.
Ви економите: 53 грн.
Товар під замовлення
Гарантія1 рік
1568 грн. 1506 грн.
Ви економите: 62 грн.
Товар під замовлення
Огляди

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 1067грн.
  • 1506грн.
Гарантія
Опори для стільниць - FAQ
Скільки коштує доставка опори для стільниці?
Чи можливе фарбування опори для стільниці в потрібний колір?
Опори якої висоти доступні?