Аксесуари та елементи до підйомників

На виробництві, на складі, в логістичному центрі, на вокзалі, в магазині, в порту, де щодня тоннами перевозяться вантажі, особливої актуальності набувають транспортувальні та підйомні механізми.

Невеликі маневрені візки дозволяють полегшити працю вантажників та суттєво підвищити продуктивність роботи. Без механізованих транспортних засобів не обходиться практично жодне підприємство, яке займається логістикою, зберіганням чи продажем товарів великого розміру чи оптової торгівлею.

Маючи оптимальну вантажопідйомність від 2-х до 5-ти тонн, транспортувальні візки забезпечують швидке перевезення товарів. Невеликі за габаритами рокли легко проїжджають там, де немає можливості проїхати навантажувачу. Вузькі гідравлічні візки шириною всього півметра можуть проходити в нешироких проходах між стелажами, зручно маневрувати, не зачіпаючи кути будівель, стовпи або полиці з товарами.

Управління візками не вимагає від персоналу особливих знань. Просте кермо дозволяє навіть початківцю легко впоратися з навантаженням вантажів і перевезенням їх на візку. Оснащення візків подвійним переднім колесом дозволяє, з одного боку, давати значне навантаження на транспортувальний засіб, а, з іншого боку, плавно повертати ліворуч та праворуч. У конструкції рокли передбачені такі аксесуари для підйомників, як здвоєні маленькі ролики, які витримують велике навантаження та забезпечують поворот у заданому напрямку.

Візок для перевезення вантажів виготовлений з вилкою, яка може підніматися та опускатися, що дозволяє вантажити та перевозити палети з точками для вилкових навантажувачів.

В інтернет-магазині stremyanka.com.ua є у продажу великогабаритне та малогабаритне підйомне обладнання, з якого можна вибрати та купити гідравлічний візок (рокла) VIRASTAR. Аксесуари до гідравлічних підйомників дозволяють повністю обладнати транспортувальний засіб, зробити його роботу надійною та безвідмовною.

Сучасні засоби перевезення вантажів дозволяють безпечно, швидко і легко доставляти важкі вантажі з однієї точки до іншої, задіявши при цьому мінімум зусиль від робочого персоналу.

Ми готові надати Вам будь-яку інформацію щодо всіх типів підйомників, представлених у нашому інтернет-магазині stremyanka.com.ua. Для цього набирайте наш номер чи замовляйте зворотний дзвінок!

30546 грн. 29092 грн.
Ви економите: 1454 грн.
Товар під замовлення
Гарантія1 рік
57352 грн. 54621 грн.
Ви економите: 2731 грн.
Товар під замовлення
Гарантія1 рік
33040 грн. 31467 грн.
Ви економите: 1573 грн.
Товар під замовлення
Гарантія1 рік
62339 грн. 59371 грн.
Ви економите: 2968 грн.
Товар під замовлення
Гарантія1 рік
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 29092грн.
  • 59371грн.
Гарантія