Гідравлічні підйомники

Час простих приставних драбин перейшов в еру використання високотехнологічних пристроїв для підйому на висоту. Серед таких засобів, що втілюють технічні досягнення з великою користю експлуатації, слід виділити гідравлічні підйомники.

Вони вже давно використовуються на малих і великих робочих об'єктах, полегшуючи людям працю і піднімаючи їх, як за помахом чарівної палички, на значну висоту.

ГІДРАВЛІЧНІ ПІДЙОМНИКИ - ЩО ЦЕ?

Підйомні гідравлічні платформи це пересувні машини з висуваною щоглою і безпечною корзиною, в якій розташовується оператор. Оскільки підйомник затребуваний то в одному місці, то в іншому, він мобільний, його оснастили колесами. Крім того, порівняно невеликі габарити підйомника дозволяють перевозити його в вантажних автомобілях. У складеному вигляді техніка поміщається в автофургоні, щоб Ви могли перевезти підйомник до нового місця експлуатації або зберігання.

ЯК ПРАЦЮЄ ГИДРАВЛИЧЕСКИЙ ПІДЙОМНИК?

У конструкції реалізований електрогідравлічний привід, завдяки роботі якого здійснюється підйом і спуск платформи. Коли платформа починає підйом, колеса автоматично блокуються, тому оператор повністю впевнений в стабільності платформи.

БЕЗПЕКА

Щоб роботи по ремонту, монтажу, обслуговуванню, налагодженню і т.д. проводилися з мінімальним ризиком для оператора, корзина оснащується високими поручнями, а також дверцятами, що зачиняються. Електрогідравлічна система забезпечує плавний, без ривків і поштовхів, підйом/спуск робочої платформи.

Щоб працювати на висоті з максимальною безпекою та зручністю для оператора, слід купити гідравлічні підйомники в Києві або будь-якому іншому місті України, з доставкою зручною для Вас транспортною компанією.

324016 грн. 308587 грн.
Ви економите: 15429 грн.
+
232623 грн. 221546 грн.
Ви економите: 11077 грн.
Товар під замовлення
Гарантія2 роки
324016 грн. 308587 грн.
Ви економите: 15429 грн.
Товар під замовлення
324016 грн. 308587 грн.
Ви економите: 15429 грн.
Товар під замовлення
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 221546грн.
  • 308587грн.
Гарантія