Чому підрядники обирають універсальні драбини?

09.07.2021

Універсальні драбини можуть стати підмогою не тільки в роботах по дому або у дворі. Вони відмінно підходять підрядникам, яким щодня потрібна драбина.

Як підряднику, Вам завжди необхідно мати в своєму арсеналі один незамінний інструмент - міцну, надійну й універсальну драбину. На випадок, коли доведеться високо підніматися, залишаючись при цьому в безпеці, і виконувати роботу на деякій відірваності від землі.

Ось декілька причин, чому підрядники обирають універсальні драбини.

  • Немає необхідності в декількох драбинах

Раніше підрядникам доводилося носити з собою декілька різних драбин. Приставна драбина допоможе при роботі на даху, а стрем'янка - при установці шафи. Крім того, Вам, можливо, доводилося навіть орендувати або купувати будівельні риштування для фарбування. Сьогодні підряднику не потрібно тягати за собою кілька драбин. Замість цього можна купити універсальну драбину. Трьохсекційні моделі одночасно виконують функції багатьох драбин.

  • Різні конфігурації

Універсальну драбину можна використовувати як драбину-стрем'янку, як приставну модель, як подовжену альфа-стрем'янку. З відповідними аксесуарами трисекційну драбину можна використовувати навіть на нерівній місцевості. Певні багатоцільові моделі роблять з функцією сходових маршів, щоб можна було встановлювати драбину на сходинках.

  • Легка і портативна

Багатоцільові драбини роблять із алюмінієвих сплавів, щоб їх легко було транспортувати. Для перевезення драбини можна використовувати вантажне авто або закріпити висотний інструмент на багажнику легкового авто. Можливість простого транспортування з одного робочого місця на наступне також є великою перевагою.

У підрядників є декілька вагомих причин довіряти багатоцільовій універсальній трьохсекційній драбині замість трьох або чотирьох варіантів різних сходів.

Наприклад, трьохсекційна драбина VIRASTAR Triomax забезпечує декілька зручних положень для роботи:

  • стрем'янка з двостороннім підйомом,
  • приставна драбина,
  • максимально висунута приставна драбина,
  • α-стрем'янка для роботи на супер-великій висоті,
  • дві окремі драбини для роботи двох осіб - приставні сходи і двостороння стрем'янка.

Оберіть потрібну висоту драбини, щоб домогтися найкращого результату в роботі!

Якщо у Вас є питання, сміливо телефонуйте нам за телефонами, вказаними в розділі Контакти, або замовляйте зворотний дзвінок!

Також читайте в нашому блозі статтю про висувні сходи!

Бажаємо Вам зробити правильний вибір драбини!

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук