Купуєте свою першу драбину? Ось що Вам потрібно знати

13.01.2022

Придбання Вашої першої стрем'янки або драбини може бути не найбільшим фінансовим вкладенням у Вашому житті. У порівнянні з покупкою автомобіля або будинку - це невелике капіталовкладенне, й, імовірно, воно не буде частиною повсякденного життя. Хоча придбання драбини не має такого ж масштабу, як велика покупка, наприклад, майна, проте це рішення, до якого не можна ставитися легковажно.

Неправильне використання драбини або використання непридатної для роботи драбини може призвести до серйозних або навіть смертельних нещасних випадків.

Щоб переконатися, що Ви обрали найкращу драбину абострем'янку для своїх потреб корисно скласти список робіт, для яких Ви можете використовувати драбину.Можливо, корисно пройтися по будинку, всередині та зовні, поки Ви складаєте список, щоб переконатися, що враховані всі можливі завдання, пов'язані з драбиною, від розчищення жолобу до підвішування картин та всього, що може бути виконано на деякій висоті. Подивіться вгору, у списку позначте, зокрема, освітлювальні прилади, які розташовані надто високо, щоб дістати до них за допомогою невеликої табуретки. Маючи список на руках, Ви зможете почати оцінювати висоти, на які Вам потрібно буде підніматися для кожної роботи.

Стандартна висота стелі у приміщенні 2,7 метра, висота жолобу у будинку приблизно 5 метрів, висота коника даху близько 7,5 метра. Ці вимірювання повинні допомогти Вам визначити довжину драбини, яка Вам знадобиться.

Варто пам'ятати, що існує різниця між висотою драбини і фактичною робочою висотою, тому що робоча висота передбачає зріст людини 1,7 метра з додатковими 30 см досяжності (люди з довгими руками можуть дістати далі!) і це значення додається до висоти драбини, щоб отримати максимальну робочу висоту. Під час читання специфікацій драбин завжди перевіряйте цифри, щоб переконатися, що Ви вибрали правильну довжину драбини.

Виробники драбин повинні випускати свою продукцію відповідно до стандартів безпеки, але існують різні нормативи для побутового та професійного обладнання. Домашньому користувачеві не обов'язково купувати драбину професійного призначення, відповідну до стандарту EN131, але якщо необхідна драбина для навантажень більше 150 кг, покупець може вибрати промислову драбину. Для побутових користувачів варто звернути увагу на ціну – драбини, виготовлені за вищими стандартами, завжди коштують дорожче, і якщо у Вас немає вагомих причин для покупки драбини з вищим рейтингом, то це марна трата грошей.

Драбини для конкретних робіт, такі якдрабини для даху і драбини зі скловолокна для електромонтажних робіт, коштуватимуть дорожче, і для домашнього користувача краще орендувати це обладнання, якщо виникне потреба, а не витрачати гроші на драбину. Ці спеціальні драбини призначені для використання кваліфікованими професіоналами, і, хоча вони можуть використовуватися домашніми користувачами з відповідним досвідом та навчанням, не рекомендується, щоб покрівельні або електричні роботи виконувались непідготовленим персоналом.

Багатоцільові драбини відмінно підходять для домашніх користувачів, оскільки вони можуть виконувати практично будь-яку функцію і як додатковий бонус скорочують простір для зберігання.

Важливо подивитися на весь асортимент драбин, які існують, і подумати, чи справді одна багатоцільова драбина задовольнить усі потреби, чи не краще придбати дві чи три стрем'янки чи драбини? Можливо, Вам знадобиться одна драбина для будинку, інша на дачу, а третя може використовуватися як табурет. Озброївшись списком робочих місць та висот, Ви можете порівняти кожнубагатоцільову драбину зі своєю специфікацією та вибрати ту, яка підходить саме Вам.

Якщо Вам потрібна додаткова допомога у виборі першої драбини, зателефонуйте до нашого відділу продажів, і вони розкажуть Вам про варіанти та дадуть відповідь на будь-які Ваші запитання.

Вдалої покупки драбини!

Також Вам може допомогти стаття "Як вибрати для будинку ідеальну стрем'янку?"

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук