044 364-99-88
Пн-Пт с 8:00 до 18:00
0 Ваша Кошик

Розрахунок рамних риштувань - доступною мовою

27.09.2018
за Елена Кобко

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ РОЗРАХУНОК РАМНИХ РИШТУВАНЬ?

Компанія VIRASTAR виробляє і продає будівельні риштування. Рамні риштування легко зводяться, стійкі і доступні за ціною. Максимальна висота рамних риштувань може досягати 40 м. В залежності від величини робочого об'єкта Ви можете замовити рамні риштування належної висоти і ширини.

ВВАЖАЄТЕ ЗА КРАЩЕ ВЛАСНОРУЧ РОЗРАХУВАТИ РИШТУВАННЯ?

На нашому сайті встановлений онлайн-калькулятор, скориставшись яким, Ви можете самостійно розрахувати вартість і детальну комплектацію рамних риштувань.

ПО ЯКОМУ ПРИНЦИПУ ПРОВОДИТЬСЯ РОЗРАХУНОК РАМНИХ РИШТУВАНЬ?

  • Перше, з чим потрібно визначитися, це висота до настилу. Необхідно врахувати, що робоча висота (до якої дотягуються руки) буде на 2 м вище, ніж висота настилу. Орієнтуючись на висоту об'єкта, задайте висоту до верхнього настилу рамних риштувань.
  • Друге, це ширина риштувань (вона ж - довжина конструкції по фасаду). З огляду на те, що будівельні риштування неможливо пересунути, задавайте ширину риштувань відповідно довжині фасаду.
  • Наступне, з чим необхідно визначитися - кількість ярусів настилів. Це число робочих поверхів, на яких персонал виконуватиме роботи. Якщо роботи будуть проводитися по всій площі фасаду, а не тільки на останньому ярусі, то необхідно вказати необхідну кількість поверхів з тим розрахунком, що яруси йдуть через кожні 2 метри.
  • Дерев'яні настили 1х1 м встановлюються на ригелі, кожен довжиною 3 м. Тому на кожні 2 ригеля потрібно 3 настили. Якщо потрібна конструкція без настилів, вибирайте варіант «Без щитів».
  • Щоб підніматися на робочу площадку, потрібні спеціальні рами з драбинами, кожна заввишки 2 м. Ви можете задати число підйомних рядів (мінімум 1), але якщо протяжність об'єкта велика, то краще забезпечити достатню кількість підйомних рядів. У разі, якщо не вибрана рама зі сходами, встановлюється рама прохідна.
  • Як визначається загальна кількість рам? Візьмемо для прикладу розрахунок риштувань 20 м у висоту і 30 м в ширину. Висота однієї рами становить 2 м. Висота до настилу виходить 18 метрів. У даній конфігурації буде 11 вертикальних рядів. Для найвищого ярусу можливе застосування тільки огорожі. У нашому випадку це буде 2 рами огородження (з торців), а також 9 L-подібних стійок огородження для кожного вертикального ряду.
  • Риштування умовно складаються з секцій, кожна 2 м у висоту і 3 м в ширину. Конструкція шириною 30 м буде мати 10 секцій. Для даної конфігурації ми пропонуємо встановити для зручності 2 підйомних ряда із рам з драбинами. Таким чином, рам з драбинами буде 18, а прохідних рам 81. Всього ж рам виходить 99 штук.
  • Розрахунок діагоналей і горизонталей. Кількість діагоналей вираховується з умови 1 діагональ на 2 секції. Якщо у нас 99 рам і 11 завершальних рам огородження, то число секцій виходить 90. Число діагоналей, відповідно, 45. Горизонталей буде потрібно приблизно в 3 рази більше, ніж діагоналей. У нашому випадку калькулятор порахував 145 шт.
  • Залежно від рельєфу місцевості обирається варіант опор, на яких будуть стояти будівельні риштування. Для рівної місцевості підійдуть нерегульовані по висоті п'яти (черевики) або варіант без опор. А для нерівного рельєфу не обійтися без гвинтових домкратів. На кожен вертикальний ряд доводиться по 2 опори. Для нашого прикладу потрібно 22 опори або домкрата.
  • Щоб зміцнити риштування щодо нерухомого фасаду будівлі, використовуються захвати (кріплення до стіни) з поворотними хомутами (1 хомут на 1 кріплення). Захвати гаками кріпляться до анкерів в стіні. Число захватів і хомутів відповідає числу діагоналей, що застосовуються в конструкції.

Якщо представлені розрахунки здаються Вам складними, Ви можете довірити обчислення професіоналам. Наші експерти готові розрахувати для Вас проект будівельних рамних риштувань абсолютно безкоштовно! Телефонуйте або пишіть нам!

Дивіться відео про монтаж рамних риштувань:

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення