Стрем'янка по-новорічному!

25.12.2021

Новий рік завжди асоціюється із зеленою ялинкою, гірляндами та мішурою. Але іноді хочеться проявити фантазію та змінити класичні атрибути зимового відпочинку на щось незвичне. Все більшої популярності набувають креативні і незвичайні ялинки з різних матеріалів, прикрашені в різному стилі.

Якщо Ви вирішили по-новому прикрасити кімнату до новорічних свят, спробуйте замість справжньої зрубаної сосни або штучної ялинки поставити стрем'янку, прикрашену по-новорічному! Багато хто віддає перевагу альтернативним ялинкам з екологічних міркувань, хтось через брак вільного місця в квартирі або з інших причин.

Альтернатива живій та штучній ялинці

Створити новорічну атмосферу без справжньої ялинки можливо, при цьому кімната теж виглядатиме чарівно! Якщо Ви проти щорічного вирубування ялинок, але й штучну ялинку також зберігати не хочете, легко можна перетворити на новорічне дерево драбину!

Для початку Вам знадобиться драбина. Якщо вона у Вас вже є – чудово! А якщо ні, Ви можете купити її просто зараз на сайті stremyanka.ua! Для створення новорічного декору підійде двохстороння стрем'янка або алюмінієва драбина, якщо Ви хочете створити антураж, більш належний для лофта.

Стрем'янки – це розкладні переносні драбини, які складаються з боковин і закріплених між ними сходинок. У багатьох вдома зберігається стрем'янка. Коли Ви дістали стрем'янку з місця зберігання або обзавелися новою драбиною, принесіть її у відповідне місце і розкладіть у формі трикутника. Приклавши трохи фантазії, ошатну ялинку можна зробити з будь-якої драбини. Таке новорічне дерево виглядає незвичайно та сміливо, а також має свої переваги:

 • не потрібно купувати живе дерево;
 • ялинка-драбинка універсальна і може стояти як у приміщенні, так і на вулиці;
 • установка у дворі, у кімнаті або біля вхідних дверей займе буквально 5 хвилин.

Для прикрашання можна використовувати різні техніки:

 • покласти на поперечки полиці, а на них поставити свічки, прикраси та іграшки;
 • натягнути між сходинками нитки або дріт, а на них підвісити різнокольорові кулі;
 • обмотати боковини гірляндами та мішурою;
 • повісити на драбину та включити електричні різнокольорові ліхтарики;
 • прикрасити композицію хвоєю або розставити горщики із квітами;
 • зверху поставити зірку, запалену свічку або іншу прикрасу для завершення композиції;
 • розкласти штучний сніг;
 • зробити красиву новорічну фотозону прямо у своїй квартирі, прикрасивши куточок новорічними прикрасами, подарунковими коробками та зірками!

У перетворенні стрем'янки у новорічну ялинку може взяти участь уся сім'я! Використовуйте більше саморобних прикрас, це додасть затишку та душевності у святковиому інтер'єрі.

Після того, як стрем'янка відіграє свою роль у новорічних святах, з неї можна зняти ліхтарики та мішуру, і драбина буде приносити користь у будинку чи в саду.

Включайте фантазію, діставайте новорічні іграшки, майструйте прикраси та зустрічайте свята з незвичайною, оригінальною новорічною стрем'янкою!

Також читайте статтю у блозі «Стрем'янка для фотосесії».

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук