044 364-99-88
Пн-Пт с 8:00 до 18:00
0 Ваша Кошик

Будівельні риштування

Сучасне будівництво - мобільність і економічність устаткування

Сучасне будівництво вимагає мобільності, економічності й енергоефективності. Тому застаріле як фізично, так і морально обладнання замінюється аналогічним, більш сучасним, компактним і легким. До таких і відносяться будівельні риштування  - прості в експлуатації і з легкою вагою.

Майже всі будівельні, ремонтні та оздоблювальні роботи вимагають наявності високого професіоналізму працівників і високої якості використовуваного матеріалу (міцність, економність, екологічність і легкість). Для того, щоб спростити монтажно-будівельні роботи, підвищити продуктивність і отримати якісний результат, наша компанія пропонує купити риштування будівельні з доставкою по Києву та Україні.

Будівельні розбірні конструкції - це допоміжне обладнання, яке використовується для розміщення необхідних матеріалів і працівників в процесі виконання робіт на висоті.

Основні типи будівельних риштувань

Існує три основних типа будівельних риштувань: ригелі, рамні та клино-хомутові. Принцип використання у них схожий - набір стандартних елементів, з якого можна зібрати необхідну по довжині та висоті конструкцію. Основні елементи: стійки, сходи, хомути, ригелі, тримачі, настили, домкрати.

Відрізняються дані типи риштувань способом кріплення елементів. Так, в рамних використовується прапорцеві кріплення, в клино-хомутових - клин і хомут, в ригельних - стакан і штир.

Рамні риштування і клино-хомутові будівельні риштування використовують для звичайних фасадних робіт. Причому, якщо рамні зручні для обслуговування будівель прямокутних форм, то клино-хомутові через особливості кріплення дозволяють огинати нестандартні фасадні елементи і складні архітектурні форми: сходи, еркери, колонади та ін., дозволяють залишити відкритими проїзди через арки і проходи до дверей.

Ригельні будівельні риштування використовуються, як правило, для робіт з цегляною кладкою, оскільки здатні витримати додаткове навантаження (цегла, цементний розчин) при дотриманні вимог до монтажу.

Максимальна робоча висота:

  • для рамних риштувань - 40 м
  • для клино-хомутових - 30 м
  • для ригельних - 40 м для кладки, 60 м для оздоблювальних робіт.

Вам точно варто купити риштування будівельні у нас, якщо:

  • Ваше підприємство здійснює зовнішні та внутрішні будівельні роботи (оздоблення будівель зовні, фасадні роботи).
  • Ви хочете отримати якісні та зручні збірно-розбірні конструкції, які швидко монтуються, надійні й універсальні.
  • Вам необхідно виконувати роботи на досить великій висоті.
  • Вам потрібно обладнання, яке максимально ефективно спростить реставраційний або оздоблювальних процес.

Саме такі конструкції реалізує магазин Stremyanka в Києві! Якісні, зручні, надійні та за конкурентною на ринку ціною! Поки Ви роздумуєте, де купити будівельні риштування, хтось вже обзавівся подібним обладнанням і повним ходом проводить будівельні або ремонтні роботи! Не пасіть задніх! Будівельні риштування інтернет-магазину Stremyanka - Ваші надійні помічники в будівельній справі, купити які можна за вигідними цінами, з доставкою в будь-яке місто України!

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення
Фильтры товаров
Бренд
Тип будівельних риштувань
Ціна
грн.  –  грн.
  • 1грн.
  • 53197грн.
Розмір труби/профілю
Ширина
Товщина стінки труби
Країна-виробник
Гарантія