Фасадні люльки

Будівельні люльки

Мабуть, всі коли-небудь бачили будівельників, які проводять фасадні роботи на великій висоті, і в багатьох цей вид мимоволі викликав захоплення, адже ці люди щодня ризикують власним життям, піднімаючись так високо. В умовах сучасної забудови, проте, ризик зведений до мінімуму, адже на службу будівельникам прийшли нові, максимально безпечні підйомники - про них ми й поговоримо сьогодні.

Чим вище - тим безпечніше

Підвісними будівельними люльками прийнято називати масивні і надійні пристрої, які можуть без проблем піднімати на висоту працівників, інструменти і т.д. Швидка доставка будматеріалів для ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт виконується за рахунок простої, але ефективної системи пристрою, про яку мова піде далі. Якщо ж говорити про класифікацію фасадних колисок, то виділяють, наприклад, вантажні та вантажопасажирські типи. Також ви можете зустріти розмежування за типом конструкції. В цьому випадку, люльки поділяються на шахтні, щоглові та струнні.

Для підйому людей або вантажів на значну висоту, зовні будівлі встановлюють шахтні або щоглові конструкції, які додатково підпирають спеціальними стійками. При цьому шахтний варіант, швидше за все, викличе деякі труднощі при роботі, в зв'язку з чим щоглові люльки в Україні отримали набагато більшого поширення. Якщо ж транспортування вантажу буде проводитися на низькій висоті, то доцільніше використовувати пересувний підйомник, з щоглою, яка встановлюється на ходову частину будь-якого транспортного засобу.

Особливості конструкції і функціонування

Люльки будівельні купити - задоволення не з дешевих, та й використання багатьох моделей в побуті вкрай сумнівно. Але якщо Ви займаєтеся будівництвом постійно, то ця річ стане для Вас незамінною. Розглянемо ж пристрій даного апарату.

1. Каркас. Традиційно він виробляється з прокатних чорних металів і являє собою зварену конструкцію. Підлога також покрита рифленими металевими листами.

2. Лебідки (в кількості двох штук) розміщені на торцях каркаса. Вони, звісно ж, служать для підйому. Також на каркасі розташовуються обмежувачі висоти, уловлювачі й електрошафа.

3. Гальмо. Найчастіше в люльки будівельної фасадної їх два - колодкове і дискове. Перше спрацьовує при припиненні подачі електроенергії, друге ж включається при перевищенні максимальної вантажопідйомності люльки. На випадок аварійних ситуацій, конструкція також оснащується приводом для ручного опускання.

4. Вловлювач призначений для страховки людей і вантажів при обриві підйомного каната. Простіше кажучи, в такій ситуації люлька висне в повітрі на страхувальних тросах, а подача електрики припиняється.

5. Також в комплект входять самі канати, троси та кабелі, пульт управління кабіною і напрямні.

Як зробити вибір, і чи є альтернатива?

Будівельна люлька, купити яку Вам допоможе наш інтернет-магазин, відрізняється високою надійністю у всіх випадках - адже від цього безпосередньо залежить життя працівника, і виробники це знають. Так, деяку відмінність становитиме лише ціна будівельної люльки в залежності від «величини» конкретної фірми на ринку обладнання. Фактично ж, відмінностей між моделями майже немає, крім описаних вище.

Багатьох цікавить питання - чи є альтернатива? Відповідь проста - краще вже купити люльки підйомники, ніж задіяти інші варіанти. Так, послуги промислового альпініста вкрай обмежені. Обмеження стосується вантажопідйомності, неможливості роботи при вітрі або морозі і т.д.

Дехто каже, що риштування набагато краще, ніж фасадний підйомник люлька - це теж помилка. Риштування мають два істотні мінуси - їх довго збирати, а при складанні висота їх, як не крути, буде вельми обмеженою.

І, нарешті, ще одна альтернатива - вишка-тура також поступається нашому підйомнику, адже її висота також обмежена, а нові моделі будуть мати вартість часом і більше, ніж ціна будівельної люльки. Таким чином ми можемо бачити, що альтернативні варіанти хороші лише в певних умовах, тоді як покупка люльки виправдає себе завжди.

TDTZLP630650
На будівельній люльці ZLP 630 (6 м) з тросом 100 м можуть працювати одночасно кілька осіб з урахуванням максимальної вантажопідйомності люльки 630 кг.
112613 грн. 107250 грн.
Ви економите: 5363 грн.
Товар під замовлення
TDTZLP6306100
На будівельній люльці ZLP 630 (6 м) з тросом 100 м можуть працювати одночасно кілька осіб з урахуванням максимальної вантажопідйомності люльки 630 кг.
97073 грн. 88248 грн.
Ви економите: 8825 грн.
Товар під замовлення
B2.01.1
Консоль будівельної люльки ZLP 630 призначена для роботи у важких умовах.
34596 грн.
Товар під замовлення
TDTZLP630650K
Будівельна люлька TDT ZLP 630 (6 м), в порошковому фарбуванні, трос 50 м застосовується для оздоблювальних, будівельних робіт уздовж фасаду будівлі.
77783 грн. 70712 грн.
Ви економите: 7071 грн.
Товар під замовлення
B2.14.1
Противага (бетон) для будівельної люльки ZLP 630 використовується в консолі підвісного обладнання.  Тип матеріалу - бетон класу В30, марка по міцності М-400.
184 грн. 175 грн.
Ви економите: 9 грн.
Товар під замовлення
B4.34.1
Напрямний ролик вантажного троса (метал) для будівельної люльки ZLP 630 призначений для полегшення руху вантажного троса.
52 грн.
Товар під замовлення
TDTZLP6306100K
Будівельна люлька TDT ZLP 630 (6 м), в порошковому фарбуванні, трос 100 м для оздоблювальних, будівельних фасадних робіт.
84006 грн. 76369 грн.
Ви економите: 7637 грн.
Товар під замовлення
B4.05.0
Передня балюстрада будівельної люльки ZLP 630 виконана з високоміцної сталі.
2453 грн.
Товар під замовлення
Огляди

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Бренд
Тип фасадної люльки
Ціна

грн.  –  грн.

  • 52грн.
  • 107250грн.
Висота підйому
Довжина люльки
Кількість пасажирів
Вантажопідйомність
Країна-виробник
Фасадні люльки - FAQ
Як оплатити за безготівковим розрахунком?
Хто виробник люльок?
На яку висоту будівлі розраховані люльки?