Універсальний інструмент для дому – шарнірна драбина

24.06.2021

Для багатьох майстрів вже давно не секрет, що багатофункціональні шарнірні драбини допоможуть впоратися практично з будь-якою домашньою задачею. Шарнірні драбини - це зовсім не те ж саме, що універсальні трисекційні сходи. Універсальна 3-хсекційна модель може трансформуватися з приставних сходів в стрем'янку, а шарнірна драбина - це і стрем'янка, і приставні сходи, і робоча платформа, і багато іншого.

Цікаво, що шарнірні багатофункціональні драбини задовольняю майже всім вимогам користувачів. Шарнірна драбина складається з чотирьох секцій, кожна по три (чотири, п'ять) сходинок. Надійні шарніри не тільки дозволяють розкласти драбину в потрібній позиції, але й жорстко утримують її в такому положенні.

Для чого використовують шарнірні драбини?

Будь-яку роботу - від прибирання до ремонту - можна вирішити за допомогою шарнірної драбини. Встановивши її в положенні стрем'янки, можна працювати посеред кімнати. Розклавши в приставні сходи, Ви зможете очистити жолоб даху, обрізати сад, працювати на великій висоті. Поставивши шарнірну драбину як платформу, Ви отримаєте робочий верстат, на якому можна фарбувати стелю без необхідності пересувати драбину.

Особливості та аксесуари

Для додаткової безпеки і стійкості шарнірні драбини з двох боків оснащуються поперечними стабілізаторами. Шарнірні драбини складаються до дуже маленького розміру, тому вони легко вміщуються в багажник більшості автомобілів, що чудово підходить для тих, хто періодично їздить на дачу.

Робочі положення шарнірної драбини

Багатофункціональна шарнірна драбина розкладається в такі положення:

  • приставна драбина,
  • двохстороння стрем'янка,
  • робочий помост,
  • літерою «Г»,
  • компактною «гармошкою».

Шарнірні драбини TRANSFORMER VIRASTAR витримують навантаження 150 кг, чого цілком достатньо для інструментів і фарби, а також для Вас самих. Щоб розкласти драбину в обраному положенні, не потрібен важіль або інше пристосування. Все роблять автоматичні шарніри.

Багатофункціональні шарнірні драбини - відмінне вкладання для майстрів, які планують внутрішні або зовнішні роботи, що належить робити на різній висоті.

Алюмінієва драбина з шарнірами має порівняно невелику вагу, надає багато зручних робочих положень, компактна в складеному вигляді для транспортування і зберігання.

Якщо Ви не знаєте, яку драбину краще купити, телефонуйте нам або замовляйте зворотний дзвінок! Будемо раді допомогти Вам!

Бажаємо вдалих покупок!

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук