Рюкзаки та сумки

Людина, яка працює на висоті, використовує інструменти, обладнання, матеріали.

При виконанні складних робіт, що вимагають певної кваліфікації персоналу, застосування спеціального інструментарію, витрат певних матеріалів, весь робочий інвентар теж потрібно піднімати на висоту.

Тримати в руках все, що може знадобитися для висотної роботи, незручно та небезпечно, оскільки є ризик випадкового падіння предмету вниз. Найкраще підсобне обладнання, матеріали, інструменти класти в спеціально для цього призначені рюкзаки транспортувальні будівельні.

Транспортувальні рюкзаки та сумки для роботи на висоті мають максимально просту конструкцію, в якій немає деталей для комфорту, але є функціональні та надійні елементи:

  • мотузка для утяжки,
  • лямки для заплечного носіння,
  • кругле дно, щоб рюкзак не падав, якщо його поставити.

Український виробник UP SKY випускає якісні сертифіковані засоби індивідуального захисту, серед яких Ви знайдете і транспортувальний рюкзак циліндричної форми. Легка сумка для будівельного спорядження виконана з недорогого, але досить міцного ПВХ матеріалу.

Особливості транспортувального рюкзака UP SKY, об'єм 27 л:

  • висота 510 мм,
  • діаметр дна 230 мм,
  • одне відділення,
  • заплечні ремені 2 шт.,
  • мотузка-утяжка зверху.

Міцність використовуваного матеріалу забезпечує суттєвий ресурс використання.

Промислові альпіністи постійно беруть для роботи на висоті будівельні сумки, це дозволяє забезпечити висотні роботи необхідним обладнанням та витратними матеріалами, звільнити руки для роботи, мати в одному місці під рукою все, що потрібно для дій на висоті.

Оскільки спускатися вниз по забутий інструмент буде проблематично, краще заздалегідь купити рюкзак для транспортування спорядження, скласти в нього все, що потрібно, і, піднявшись, виконати дії на висоті.

У магазині висотного обладнання stremyanka.com.ua Ви зможете вибрати не тільки металеві будівельні конструкції (риштуваннявишки-тури, драбини), але й докупити аксесуари для безпечної роботи – пояси, карабіни, троси, рюкзаки для інструментів, стропи, зачепи.

Ми готові допомогти Вам у підборі засобів індивідуального захисту для кожного конкретного виду висотного обладнання.

Телефонуйте, пишіть нам або замовляйте зворотний дзвінок!

186 грн. 177 грн.
Ви економите: 9 грн.
Товар під замовлення
Гарантія1 рік
416 грн. 396 грн.
Ви економите: 20 грн.
Товар під замовлення
Гарантія1 рік
471 грн. 449 грн.
Ви економите: 22 грн.
Товар під замовлення
Гарантія1 рік
611 грн. 582 грн.
Ви економите: 29 грн.
Товар під замовлення
Гарантія1 рік
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 177грн.
  • 582грн.
Гарантія