Сталеві карабіни з гвинтовою муфтою

Працюючи на висоті, люди, так чи інакше, наражають на певний ризик своє здоров'я і життя. Щоб мінімізувати загрозу падіння з висоти, застосовують засоби індивідуального захисту. У будь-якій системі страховки не обійтися без металевих карабінів. Для надійного закріплення лямкових та безлямкових поясів, тросів, фалів, зачепів до анкерних точок використовують сталеві карабіни з гвинтовою муфтою.

Які бувають металеві карабіни?

  • Овальний карабін,
  • D-подібний карабін Strong,
  • трикутний карабін,
  • трапецієподібний карабін Strong,
  • овальний D-подібний карабін.

Префікс «Strong» у назві карабіну означає, що він здатний витримати найбільше навантаження 50 кН, тоді як звичайні карабіни розраховані на межу навантаження 25-45 кН.

Відмінністю карабінів з гвинтовою муфтою є їхнє надійне закриття. Різьбове нарізування закрученої муфти виключає довільне відкривання карабіну. Карабін сталевий універсальний з муфтою надає велику ступінь безпеки під час виконання дій на висоті.

Великий розмір металевих кріплень дозволяє працювати з ними, не знімаючи рукавиць, що зручно для монтажників, будівельників, промислових альпіністів та працівників інших спеціальностей, а також під час роботи в холодну пору року.

Для виробництва карабінів використовується сталь високої міцності з нержавіючими властивостями. Корозійна стійкість забезпечена спеціальним захисним покриттям. Металеві вироби з поверхнею, що не піддається іржавінню, характеризуються тривалим терміном служби.

Якщо Ви шукаєте карабін з максимально великим діаметром розкриття, рекомендуємо Вам купити гвинтовий карабін з муфтою TRIANGLE або STRONG-D, у яких розмір розкриття становить цілих 26 мм проти 18 мм овальних карабінів. Однак пам'ятайте, що до карабіну за правилами техніки безпеки допускається приєднувати лише один елемент індивідуального захисту.

Виробником заявлено, що найбільша міцність забезпечується при навантаженні карабінів вздовж поздовжньої осі. Приступаючи до виконання дій на висоті та використовуючи у системі страховки карабін, слід знати, що він забезпечує напівстаціонарне закріплення страхувальних елементів.

В інтернет-магазині stremyanka.com.ua кожен може купити сталеві карабіни симетричної та асиметричної форми, легше чи важче, але всі з якісної сталі, з маркуванням на металевому корпусі.

Телефонуйте нам, щоб уточнити питання, які Вас цікавлять, або замовляйте зворотний дзвінок!

178 грн. 170 грн.
Ви економите: 8 грн.
Товар під замовлення
Гарантія1 рік
233 грн. 222 грн.
Ви економите: 11 грн.
Товар під замовлення
128 грн. 122 грн.
Ви економите: 6 грн.
Товар під замовлення
206 грн. 196 грн.
Ви економите: 10 грн.
Товар під замовлення
274 грн. 261 грн.
Ви економите: 13 грн.
Товар під замовлення
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 122грн.
  • 261грн.
Гарантія