Стропи для інструменту

Робота монтажників, будівельників, промислових альпіністів, які знаходяться на висоті, зазвичай потребує застосування матеріалів та інструментів. При цьому є ризик того, що інструменти можуть впасти з висоти.

Для того, щоб запобігти падінню інструментів з висоти, виробники засобів індивідуального захисту розробили спеціальні стропи для інструменту.

Чим відрізняються страхувальні стропи для інструменту від строп та фалів для персоналу?

Виробники виділяють в окрему категорію таке спорядження, як стропи для інструментів, оскільки для цього виду засобів індивідуального захисту характерні такі особливості:

  • укорочена довжина строп,
  • спорядження витримує невелике навантаження,
  • стропи мають спеціальні кріплення для фіксації на руці.

Для закріплення невеликого стропу для інструменту потрібна манжета тримач, яка одягається на руку та затягується за допомогою липучки. Регулювання манжети за об'ємом дозволяє використовувати її людям із різною повнотою руки.

Застосування стропів для інструментів з манжетою-тримачем дозволяє зручно і без ризику падіння застосовувати інструмент на висоті. Не потрібно класти в кишеню викрутку, яка не використовується, можна просто випустити її з рук, і інструмент не впаде.

У магазині stremyanka.com.ua Ви можете купити строп для інструментів або цілий набір, що складається з трьох строп та манжети на липучці. Ми пропонуємо якісні, надійні засоби індивідуального захисту від перевіреного виробника – української фірми UP SKY.

Серед великого спектру ЗІЗ у нас Ви знайдете:

Як правильно закріплювати інструмент стропами?

Один кінець стропу оснащується петлею із затискачем. Якщо в ручці інструменту передбачено отвір, можна просунути мотузку в отвір. В іншому випадку петля затягується на рукоятці, фіксується за допомогою затискача. Інший кінець стропу для інструментів обладнаний пластиковою клямкою, як на рюкзаках – замок фастекс. За його допомогою можна однією рукою прикріпити чи відчепити інструмент від манжети.

Яку максимальну вагу можна привішувати до манжети інструменту?

Манжети-тримачі від українського виробника UP SKY розраховані на граничну вагу підвішуваного інструменту 5 кг.

Якщо використовується манжета із металевим або пластиковим півкільцем, до неї приєднують інструмент за допомогою мотузки.

Звівши до мінімуму ризик падіння інструменту з висоти, можна зменшити можливість травматизму людей, що знаходяться внизу, робітнику не доведеться спускатися за оснасткою, яка впала, що заощадить час і дозволить заплановано зробити висотні роботи.

Товар під замовлення
Товар під замовлення
Товар під замовлення
Товар під замовлення
183 грн. 174 грн.
Ви економите: 9 грн.
Товар під замовлення
220 грн. 209 грн.
Ви економите: 11 грн.
Товар під замовлення
Товар під замовлення
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 131грн.
  • 401грн.