Про нас

 

     Інтернет-магазин stremyanka.com.ua утворився в 2010 році, як проект офіційного імпортера алюмінієвих драбин, вишок-тур. Спочатку це була продукція німецького концерну KRAUSE, з 2013 року компанія почала імпортувати італійський бренд SVELT. Останні два бренда компанія-імпортер представляє ексклюзивно на території України. Також в асортименті продукція вітчизняних виробників - це діелектричні драбини, а також вишки-тури, фасадні будівельні риштування з полегшеної сталі. Це були основні продукти нашого інтернет-магазину до 2013 року. Сьогодні, завдяки нашим постійним клієнтам, ми розширили лінійку товарів, що продаються.


Сьогодні, якщо Ви займаєтеся будівництвом, облагороджуванням будинку, садівництвом - сміливо телефонуйте і замовляйте продукцію в нашому Інтернет-магазині! Професійний команда менеджерів завжди з радістю допоможе вибрати і купити драбину, стрем'янку, підмостки, вишку-туру, а також розрахує проект по будівельними риштуванням, опалубці. На даний момент у нас тисячі успішно завершених проектів!

Наш магазин працює тільки з перевіреними виробниками з Німеччини, Італії, Польщі та України. Купуйте тільки у нас продукцію брендів зі світовим ім'ям за доступними цінами: SVELT, KRAUSE, OMAN!

Алюмінієві і сталеві стрем'янки, драбини, багатофункціональні драбини, вишки-тури, будівельні риштування, підмостки, опалубка - все це є в наявності в нашому магазині! Ми працюємо не тільки з роздрібними, а й з оптовими покупцями. Якщо у Вас є запитання - будь ласка, телефонуйте в офіс і уточнюйте за телефонами: (044) 364-99-88; (067) 215 99 88; (050) 318 99 88; (093) 541 99 88!

У нас високі стандарти сервісу і ми дотримуємося таких принципів:

Професіоналізм - глибоке знання своєї справи і узгодженість роботи всієї команди; удосконалення компанії в цілому і кожного працівника зокрема;
Порядність - повага до себе, партнерів та клієнтів; робота відповідно до світових стандартів бізнесу; відповідальне і старанне ставлення до своїх обов'язків;
Якість - дотримання європейських і вітчизняних стандартів якості продукції та сервісу;
Точність - професійне планування та своєчасне виконання поставлених завдань;
Результат - оптимальне використання ресурсів та успішне виконання завдань.

Телефонуйте, приїжджайте, замовляйте! Будемо раді бачити і чути Вас!

 

 

Наша компанія розпочала свою діяльність на ринку висотного обладнання в 2000 році. Для підвищення якості обслуговування компанія запустила напрямок роздрібних продажів. Проект інтернет-магазин STREMYANKA утворився в 2010 році.

Магазин продає обладнання для висотних робіт як для професійного використання (будівельні риштування, вишки-тури, стрем'янки-ходулі, підмостки, діелектричні драбини), так і для побутових потреб (сходи-трансформери, дерев'яні драбини).

Без перебільшення, у нас Ви знайдете найширший асортимент висотної продукції в Україні. Всі товари знаходяться на складах у Києві та Київській області.

Якість нашої продукції дозволяє в залежності від виробу давати гарантію на продукцію SVELT — 3–5 років, KRAUSE и VIRASTAR — 1 рік.

 

Наші компанії-партнери та постачальники:


ексклюзивний представник SVELT (Італія)

Професійне алюмінієве обладнання: стрем'янки, телескопічні драбини та вишки-тури.

Сертифікат UNI EN 1004:
.

Італійський завод SVELT («Свелт») заснований в 1964 році. Продукція преміум класу, розрахована на справжніх професіоналів. Європейські сертифікати UNI EN 1004, UN 131 гарантують високу якість всіх без винятку виробів, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині: стрем'янки, драбини, вишки-тури, підмостки. Вироби SVELT виготовляються з алюмінію, сталі та скловолокна.

Сертифікат ексклюзивного імпортера SVELT.

Офіційний імпортер KRAUSE (Німеччина)
Офіційний імпортер KRAUSE (Німеччина)

Алюмінієве висотне обладнання: вишки-тури, драбини, мультіматики, стрем'янки та будриштування.

Сертифікат UN 131 Norm:

Німецький концерн KRAUSE («Краузе») з 1900 року виробляє драбини, стрем'янки та інше обладнання для роботи на висоті. Якість виробів та інноваційність розробок підтверджені численними міжнародними нагородами та сертифікатами якості, в тому числі і європейським стандартом UN 131.

Ексклюзивний представник VIRASTAR (Украина)
Ексклюзивний представник VIRASTAR (Украина)

Металеві і алюмінієві драбини, стрем'янки, вишки-тури і будівельні риштування. Дерев'яні стрем'янки.

Обладнання для висотних робіт VIRASTAR («Вирастар») — продукція під цією торговою маркою виробляється на території України. В асортименті стрем'янки, драбини, вишки-тури, будівельні риштування зі сталі, алюмінію і дерева. Виробничі потужності в Україні знаходяться в Києві. Продукція зі сталі та алюмінію проходить обов'язкові випробування, що підтверджується сертифікатами відповідності.

 

 

Детальніше про доставку в Києві та Україні ви можете дізнатися тут.

Контактна інформація інтернет-магазину «Стремянка»…