3 найкращі садові драбини для весняних робіт

04.02.2022

Весна не за горами, а для деяких це означає виїзд за місто, щоб попрацювати на дачі або на присадибній ділянці. Якщо Ви найближчим часом плануєте виконувати роботу на свіжому повітрі як власник дачі або приватного будинку, або це входить у рамки Ваших професійних обов'язків, Вам потрібно переконатися, що у Вас є садова драбина. Тут можемо допомогти ми, інтернет-магазин STREMYANKA, з фантастичним асортиментом садових драбин, які підходять практично для будь-якої роботи на свіжому повітрі! Ми можемо запропонувати Вам багато варіантів на вибір, але ось три з наших фаворитів!

Стрем'янка для садово-городніх робіт SVELT AGRILUXE

Драбина-тринога відмінно підходить для оформлення живоплотів, обрізки кущів і дерев, що робить її найкращим вибором професіоналів, таких як ландшафтні дизайнери, обрізники дерев та садівники. Її особливо цінують за безпеку та стабільність, які драбина пропонує завдяки широкій основі та трикутній формі.

Одна з трьох її ніжок оснащена штиром, що забезпечує більшу стійкість драбини на ґрунті. Звужений верх дозволяє встановлювати драбину та не пошкоджувати крону дерева.

Садова стрем'янка VIRASTAR BM30

Це дуже популярний варіант серед власників приватних будинків і заміських ділянок, тому що драбина дуже надійна, виготовлена з алюмінію промислової міцності, що робить її міцною, але легкою, і має дуже пристойний термін служби. Відсутність корозії на поверхні, посилена конструкція, штирі для ґрунту на кожній ніжці дозволяють використовувати драбину інтенсивно кожного сезону. У саду та на газоні, у парку, біля будинку, на м'якому ґрунті драбина ідеально стійка завдяки трьом досить довгим шипам.

Садова стрем'янка VIRASTAR BM30 підходить для професійного використання садівниками, озеленювачами, для роботи в парку. Третя підпірка складається, і драбину можна зручно зберігати.

Приставна драбина для садово-городніх робітSVELT AGRICOLA

Алюмінієва драбина невеликої ширини дозволяє діставатися верхніх гілок дерева з найменшою шкодою для крони. Профіль з екструдованого міцного алюмінію робить конструкцію міцною і водночас легкою – драбина на 8 сходинок важать лише 4,5 кг. Ви зможете без особливих зусиль переносити драбину та використовувати її як на ґрунті, так і на твердих поверхнях.

Односекційна драбина поставляється з прогумованими наконечниками, які додають їй додаткове зчеплення і дозволяють не дряпати підлогу в приміщенні або інші тверді поверхні.

Однак ці три — лише деякі зі драбин, на яких можна працювати у саду.

Ви цілком можете мати і драбину, і стрем'янку для виконання робіт на присадибній ділянці!

Які б вимоги Ви не висунули досадових драбин, Ви можете бути впевнені, що в інтернет-магазині stremyanka.ua є саме те, що Вам потрібно!

Крім великого асортименту садових драбин, ми також постачаємо широкий асортимент трьохсекційних драбин, будівельних риштувань і підмостя.

Якщо Ви шукаєте щось конкретне або у Вас є якісь питання, ми будемо тільки раді допомогти - просто зателефонуйте нам за телефоном +38 (067) 215-99-88!

Також читайте блог «Топ-3 провідних виробника драбин і стрем'янок»!

Коментарі

Дякую за статтю! Дуже корисно!

Написати відгук