Переваги роботи на підмостях

16.02.2022

Незалежно від того, чи працюєте Ви поодинці чи у складі бригади, для роботи на висоті Вам знадобиться спеціальне обладнання. Співробітники, що працюють у парі, можуть підстрахувати один одного, притримати драбину, коли по ній піднімається напарник. Якщо Ви працюєте один, краще використовувати обладнання, що забезпечує максимальну безпеку. Для багатьох робіт усередині приміщення та зовні доцільно застосовувати підмостки будівельні.

Переваги використання підмостя

  • Нескладний монтаж

Установка підмостя нескладна, вимагає мінімальної підготовки, розкладні підмостки спроектовані таким чином, щоб їх могла безпечно використовувати людина, що пройшла мінімальний інструктаж. Монтаж здійснюється без інструментів, тому Вам не доведеться запасатися кріпленнями та викруткою. Зі збиранням підмостя цілком може впоратися одна людина.

  • Збільшена площа контакту підмостя з поверхнею землі

Ніжки підмостя забезпечені міцними колесами, які можна зафіксувати для запобігання руху. Також Ви можете зняти ролики та поставити підмостки на опорні пластини, завдяки чому підмостя стоятимуть максимально стійко. Усі подмостя VIRASTAR мають плоскі металеві опори, які забезпечують краще зчеплення зі підлогою та запобігають будь-якому руху конструкції. Поки користувач не демонтує підмостя, вони не можуть переміститися. Чотири точки опори роблять підмостки виключно стійкими. Велика конструктивна площа обумовлює, що міні-риштування не будуть перекинуті через випадкове відкриття дверей або удар робочими транспортними засобами, такими як навантажувачі вилкові або підйомники для піддонів. Велика конструкція підмостя робить їх помітними для інших робочих і транспортних засобів, що знижує ймовірність будь-яких ударів.

  • Фіксована міцна конструкція

Підмостки виготовлені з металу, поверхня має захист від корозії. Профіль подмостя VIRASTAR виконаний із сталевої труби, яка використовується також для виробництва будівельних риштувань, при цьому нероз'ємні з'єднання міцно зварюються по всьому діаметру труби, що забезпечує максимально міцне з'єднання. Помости мають міцний сталевий каркас, який не деформується і не згинається з часом, мають шорстку поверхню для запобігання ковзанню.

  • Розширений доступ до роботи

Оскільки підмостя оснащені по довжині помосту захисними поручнями, ризик падіння, певне, значно знижується. Розмір великої платформи дозволяє користувачеві пересуватися та класти поруч інструмент та витратний матеріал. Людина може зробити 1-2 кроки по настилу. Велика робоча висота дозволяє користувачеві дотягнутися далі, чого не дозволить зробити драбина, без ризику втратити рівновагу та впасти. Під час роботи на стрем'янці або драбині рекомендується зберігати три точки дотику для забезпечення безпеки, тобто ноги та одна рука повинні стикатися з обладнанням, якщо тільки не виконується завдання, що вимагає тягнутися обома руками, і навіть це має бути зроблено протягом найкоротшого часу. Очевидно, що стояти на стійкій платформі безпечніше для користувача, при цьому можна зручно виконувати роботу, яка вимагає, щоб обидві руки були вільні. Платформа також забезпечує місце для будівельного оснащення, тому користувачеві не потрібно підніматися і спускатися сходами щоразу, коли знадобиться новий інструмент, що знижує кількість можливих посковзань і падінь.

  • Простота використання

Підмостя VIRASTAR Mini M1 менш як за півгодини зможе самостійно змонтувати навіть користувач-аматор. Після завершення монтажу колеса можна розблокувати, а підмостя легко перемістити, а потім знову зафіксувати для подальшої роботи. Міні риштування можна переміщати і фіксувати на місці без подальших перевірок – конструкція готова до роботи. Ширина підмостків дозволяє їм проходити через дверні прорізи або переміщатися вузькими коридорами, що робить їх зручними для використання в приміщенні і на вулиці. Робота з лісів і підмостя дозволяє персоналу почуватися впевнено, незважаючи на віддаленість від землі.

Багато працівників обирають різні види підмостя, низькі і високі, алюмінієві та сталеві, загальне у них те, що вони міцні та стійкі, прості в монтажі та використанні. На сайті stremyanka.com.ua кожен покупець може пересувні підмостки купити за готівку та безготівково. Ми гарантуємо найнижчі ціни та оперативну доставку по всій Україні.

Будь ласка, зв'яжіться з нашими фахівцями, які з радістю дадуть відповідь на будь-які Ваші запитання та допоможуть знайти підмостки, що найбільш відповідають Вашим потребам.!

Вам може бути цікава стаття у Блозі «Підмостя для ремонту та будівництва: які краще вибрати?»

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук