Сезонна безпека будівельних риштувань восени та взимку

28.01.2022

Коли тепла літня погода починає змінюватися холодними осінніми та зимовими мінусовими температурами, безпека будівельних риштувань змінюється. Персонал, який працює на висоті, завжди повинен бути у безпеці. Ось деякі особливості, які потрібно знати про сезонну безпеку будівельних риштувань.

Менше сонячного світла

Восени та взимку не так багато сонячного світла, як у літні місяці. Темніє раніше, а це означає, що Ви, швидше за все, працюватимете без великої кількості сонячного світла. Необхідно дотримуватись особливої обережності та використовувати належне освітлення, тому що при погіршенні видимості людина може послизнутися, спіткнутися, впасти, впустити предмети тощо.

Пошкоджені риштування

Безпека будівельних риштувань починається з належних перевірок, а восени та взимку перевірки стають ще важливішими. Будівельні риштування можуть почати руйнуватися від впливу вітру, опадів та пошкодитись у суворих погодних умовах. Незважаючи на те, що більшість будівельних риштувань створені для роботи в осінньо-зимових погодних умовах, Вам все ж таки слід збільшити кількість перевірок протягом цих місяців. Опади, сильний вітер, низькі температури та інші погодні явища можуть пошкодити Ваші будівельні риштування.

Робота в погану погоду

Погода може не лише пошкодити будівельні риштування,але й зробити поверхні слизькими. Дощ, сніг, лід і роса можуть зробити слизькими поверхні, що робить безпеку риштувань ще важливішою.

Переконайтеся, що всі вологі ділянки чітко позначені. Навчіть персонал виявляти особливу обережність восени та взимку.

Коли справа доходить до сезонної безпеки будівельних риштувань, Ви повинні переконатися, що вживаєте додаткових запобіжних заходів. Умови роботи будуть змінюватися восени та взимку, а це означає, що Вам потрібно бути особливо обережними.

Зимовий період - час паузи на будмайданчиках, коли сніг, дощі, ожеледиця не дозволяють вести будівництво. Холодний період року створює додаткові складності та небезпечні умови для самих будівельників. Якщо не вдається перенести роботи на теплу пору року, коли не йтиме сніг або дощ, слід приділити більше уваги та часу підготовці будівельних риштувань до експлуатації:

  • посиленому зміцненню основ риштувань, фіксації конструкції до будівлі;
  • очищенню снігу та криги з настилів та драбин, використанню піску проти ковзання на робочих помостах;
  • утепленню конструкції риштувань спеціальними тентами.

Якщо Ви плануєте вести будівництво взимку, слід переконатися в надійному закріпленні висотної конструкції, подбати про утеплення тентами, забезпечувати вільну від снігу та криги робочу поверхню.

І, насамперед, потрібно купувати надійніякісні будівельні риштування, які виготовляються за стандартом. Ми готові запропонувати Вам будівельні риштування, які відповідають ДСТУ. Доступні різні типи конструкцій – рамні, ригельні, клино-хомутові риштування.

Для замовлення зв'яжіться з нами по телефону або напишіть на е-мейл!

Також Вас може зацікавити стаття з блогу Страхування під час роботи на будівельних риштуваннях..

Бажаємо успішних покупок!

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук