Як правильно зберігати драбину?

21.02.2022

Коли драбина не використовуэться, вона повинні зберігатися в горизонтальному положенні для максимальної безпеки. Притулена до стіни драбина може впасти і завдати шкоди людям або предметам, що знаходяться поруч. Обов'язково використовуйте гаки для підвішування, і чим драбина довша, тим їх має бути більше.

Як зберігати велику драбину в гаражі?

Якщо ви хочете, щоб драбина залишалася в хорошому стані якомога довше, важливо правильно її зберігати. Якщо Ви є користувачем домашньої драбини, то можете зберігати свою драбину в гаражі або сараї, у той час як у комерційних та промислових приміщеннях, безсумнівно, є комора або склад, який можна використовувати для безпечного зберігання драбин.

Якщо Ви зберігаєте свою драбину неналежним чином, з часом можете виявити, що драбина починає деформуватися або, що ще гірше, її може взяти і використати неуповноважений персонал, що може призвести до потенційного нещасного випадку або травми.

Звичайно, всі драбини, які продаються на stremyanka.ua, спроектовані так, щоб забезпечити максимальну міцність конструкції, але якщо Ви витратите пару додаткових хвилин на правильне зберігання драбини наприкінці дня, це продовжить термін служби.

Знайдіть відповідне місце для зберігання драбини

Найперше завдання – знайти місце для зберігання драбини, в якому вона не пошкодиться. Ідеальне місце має бути досить великим, щоб драбина помістилася по довжині та по висоті, де люди або техніка не зачіпатимуть драбину, якщо пройдуть поруч.

Деякі люди кріплять драбину до стелі, інші – до стіни, при цьому слід переконатися, що драбина не може впасти на перехожих.

Для зберігання драбини вздовж стіни чи стелі використовуйте гаки SVELT, які виготовлені з алюмінію та можуть закриватися на замок.

У випадку, коли немає можливості повісити на стіну або на стелю гаки для драбин, покладіть драбину на землю десь осторонь проходу або притуліть її до стіни, щоб вона не перекинулася.

Майте на увазі, що обидва ці методи є потенційною небезпекою для спотикання і роблять драбину вразливою для фізичних пошкоджень, тому ми завжди рекомендуємо використовувати гаки для підвішування, щоб драбина, по можливості, не торкалася землі.

Чи можна зберігати драбину зовні?

Хоча деякі матеріали, такі як скловолокно, стійкі до погодних впливів, ми не рекомендуємо залишати драбину ззовні надовго. Чому? Тому що зовні гарантовано суворіше середовище, що може призвести до таких проблем, як:

 • іржа та руйнування матеріалу
 • ушкодження пластикової фурнітури
 • гниль (дерев'яні драбини)
 • корозія канатів
 • крадіжка або несанкціоноване використання Вашої драбини

Кращий спосіб уникнути всього цього - вибрати місце для зберігання драбини у приміщенні, бажано з належною вентиляцією, яка не піддаватиме драбину впливу вологи.

Одним із популярних місць зберігання драбин є ніша у стіні, простір під стелею або місце за дверима. Підвішені в цих локаціях драбини завжди доступні, не заважають проходу, не можуть впасти. Настінний або стельовий монтаж гаків для сходів – оптимальний спосіб зберігання драбин.

Розсувні драбини слід зберігати у складеному положенні, закріпивши секції гачками або ременями.

Купуючи нову драбину, замовте додатково комплект настінних утримувачів SVELT або KRAUSE. Гаки для підвішування драбин можна вкрутити в стелю або стіну. Ви можете підвісити драбину або стрем'янку вертикально, для цього Вам знадобиться лише один настінний тримач.

Якщо драбина лежить у кутку під коробками, велосипедами та іншими речами, її не вдасться відразу взяти та використати, щоб замінити лампочку або швидко щось підфарбувати. Швидше за все, якщо діставати драбину буде проблематично, Ви відкладете невиконану справу в довгий ящик. Тому важливо організувати зручне та швидкодоступне місце для зберігання драбини. 

Основні правила зберігання драбин

 • Поверніть драбину в місце зберігання відразу після використання.
 • Зберігайте драбину в захищеному від негоди місці.
 • Вибирайте місце, де люди або машини не можуть випадково доторкнутися до драбини.
 • Підвішуйте драбину до стіни або до стелі, використовуючи гаки через кожні 2 м.
 • Слідкуйте, щоб драбина надходила на зберігання чистою.
 • Забезпечте легкий доступ до місця зберігання драбини.
 • Дерев'яні драбини зберігайте в добре провітрюваному місці, далеко від вогкості та надмірного нагрівання.

 Чого слід уникати при зберіганні драбини?

 • Не підвішуйте драбину до поручнів.
 • Не зберігайте сторонні речі на драбині.
 • Не зберігайте драбину таким чином, щоб вона могли впасти на людину або щоб людина спіткнулася об неї.
 • Не піддавайте драбину зі скловолокна впливу надмірних температур (вище 90°C).
 • Не використовуйте драбину, яка зазнавала впливу сильного тепла або вогню. Огляньте її візуально та перевірте на міцність.
 • Не піддавайте армовані пластиком драбини надмірному сонячному нагріванню. Ультрафіолетове світло може спричинити руйнування пластикових смол. Якщо міцність сходів є сумнівною, замініть сходи.

Сподіваємося, що поради щодо зберігання драбин допоможуть Вам безпечно та зручно зберігати Ваш засіб доступу на висоту.

Якщо Вам потрібна нова драбина купити її можна, зателефонувавши нам або замовивши зворотний дзвінок!

Також Вам може бути цікавою статтяАксесуари для безпечного використання драбин.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук